09.05.2020

Wręczenie nagród najlepszym absolwentom Naszej Szkoły

9 maja 2020 roku odbyło się nietypowe wręczenie nagród najlepszym absolwentom Naszej Szkoły. Pandemia sprawiła, że tradycyjna uroczystość z rozdaniem świadectw i nagród nie mogła się odbyć. Najlepszych uczniów pożegnali Pani dyrektor Renata Burdan, Pani wicedyrektor Justyna Wolska oraz wychowawcy klas czwartych : pani Eliza Chomik, pani Magda Krzywicka - Iwan, pani Jolanta Ostrowska oraz pan Adam Korkosz.
Tytuł Złotego Absolwenta został nadany uczennicy klasy IV TO – Jadwidze Kowalczyk, która uzyskała najwyższą średnią w szkole - 5,0. Laureatka otrzymała nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców. Pozostali uczniowie nagrodzeni za wyniki w nauce to: Szymon Proskura, Patrycja Borzęcka, Estera Sidor, Paulina Borzęcka, Jakub Poniedziałek, Agata Skorek, Kamil Rozwałka, Michał Mazurek, Anna Żebrowska, Patryk Marchewka, Daniel Drozd, Wioleta Duda, Tomasz Kowalski, Damian Jasielski, Edyta Siewak, Mateusz Puchala, Bartosz Kasprzak, Monika Słowik, Katarzyna Bożek, Patrycja Gustaw, Przemysław Kukiełka, Aleksandra Krzyżanowska, Kinga Kaleta, Joanna Białek, Agnieszka Dziedzic, Klaudia Kozłowska, Mariusz Patyk, Igor Swatowski oraz Maja Kozorys.
Dodatkowo wręczone zostały nagrody Wiktorii Gołębiowskiej i Kamilowi Sykule za osiągnięcia sportowe oraz nagrody dla Kornelii Zielińskiej i Pawła Komana za reprezentowanie szkoły na rozgrywkach sportowych i pracę na rzecz szkoły. Dyplomy na osiągnięcia sportowe otrzymali: Wojciech Dębicki, Adrian Łoiński i Damian Spasowicz. Uczeń klasy IV TMRiA Kamil Rozwałka otrzymał nagrodę za 100% frekwencję. Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców.
Podczas tej niezwykle skromnej uroczystości zostały wręczone również nagrody Starosty Krasnostawskiego za wyniki w nauce. Nagrody otrzymali: Szymon Proskura, Estera Sidor, Michał Mazurek, Jadwiga Kowalczyk i Jakub Poniedziałek.
Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała:

Magda Krzywicka - Iwana