26.06.2020

Zakończenie Roku Szkolnego

Po to, by być niepospolicie uczonym, trzeba zacząć od pospolitego uczenia się
Karol Dickens

Kończymy rok szkolny 2019/2020 – wyjątkowy i tak bardzo inny od wszystkich poprzednich, jakie pamiętamy. Rozpoczynając go, byliśmy przekonani, że spędzimy razem w murach szkoły dziesięć miesięcy wypełnionych nauką i codziennym życiem szkolnym – spotkaniami z koleżankami i kolegami, apelami, konkursami, zawodami sportowymi, wycieczkami. Tymczasem sytuacja na świecie spowodowała, że musieliśmy zamienić lekcje w klasach na lekcje zdalne. Wszyscy – uczniowie, nauczyciele i rodzice – uczyliśmy się nowego sposobu komunikowania się, utrwalania i sprawdzania wiedzy. Brakowało nam bezpośrednich spotkań i wielu z nas zatęskniło za murami szkolnymi. Jednak każde doświadczenie życiowe jest dla nas szansą na nauczenie się czegoś, poznanie samych siebie i swoich możliwości. Oceny wystawione na świadectwach są najlepszym dowodem na to, że trudności można pokonać i są też nagrodą dla Was drodzy uczniowie za solidną i systematyczną pracę.
Cieszymy się, że kolejny rok szkolny za nami. Życzymy Wszystkim udanych, radosnych, bezpiecznych wakacji i zasłużonego odpoczynku.
Czekamy na spotkanie z Wami w nowym roku szkolnym :-). Do zobaczenia we wrześniu!

Opracowała:

Anna Kurzak