TARGI EDUKACJI I PRACY

„NAUKA – ZAWÓD – PRACA”
Dnia 27.02.2020 roku w „Starej Kotłowni” w Rejowcu Fabrycznym odbyły się targi edukacji i pracy zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery. Podczas spotkania zaprezentowało się 26 instytucji związanych z rynkiem edukacyjnym i zawodowym.
Przedstawiciele placówek mieli okazję opowiedzieć o planowanych profilach edukacyjnych, zaprezentować dorobek szkoły i podejmowane działania. Uczniowie mogli zapoznać się także z działalnością Agencji Pośrednictwa Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Uczniowie szkół podstawowych mogli porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych placówek oraz otrzymać atrakcyjne gadżety. Zespół Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie reprezentowali: Aleksandra Rybak, Anna Żebrowska i Rafał Lis. Teraz wybór szkoły należy do uczniów klas ósmych. Życzymy udanych decyzji.

Opracowali:

Justyna Mańkowska-Wrona, Mirosław Sulima