Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 2 października 2020 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Pani dyrektor Renata Burdan podziękowała uczniom za zaufanie i wybór naszej szkoły. Zapewniła o wsparciu całego grona pedagogicznego. Podczas uroczystości uczniowie klas czwartych przekazali sztandar szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu, w skład którego weszli uczniowie klas pierwszych.
Przedstawiciel samorządu szkolnego Paulina Leszczyńska zwróciła się do młodszych kolegów. Życzyła, aby młodzi ludzie dobrze się czuli w szkole. Zapewniła o wsparciu w trudnych chwilach. Następnie przedstawiciele klas złożyli ślubowanie w imieniu wszystkich pierwszoklasistów. Uroczystość poprowadzili: Milena Chachaj i Damian Szeniak. Akademię przygotowali: Eliza Chomik, Aneta Przybyła, Beata Ortyl, Grzegorz Małek.

Opracowała:

Eliza Chomik